Home Місто Перелік сіл Житомирської оласті, де вже розпочали будівництво нових амбулаторій

Перелік сіл Житомирської оласті, де вже розпочали будівництво нових амбулаторій

111

На Житомирщині активно реалізується ініціатива Президента України Петра Порошенка «Сільська медицина». У дев’яти населених пунктах вже розпочали будівельні роботи, найближчим часом будівельники почнуть працювати над новими амбулаторіями ще у двох селах області.

У Житомирській області за рахунок субвенції з державного запланували будівництво 22 амбулаторій на 1-2 лікаря з житлом та придбання 22 одиниць службового автотранспорту. Департамент регіонального розвитку ОДА інформує, що загальна кошторисна вартість однієї амбулаторії складає  7200,0 тис грн, а вартість одиниці автотранспорту – 498,0 тис. грн.

Будівельні роботи вже розпочали у 9 населених пунктах:

– с. Водотиї (Брусилівський район),

– с. Соколів (Пулинський район),

– с. Краснопіль (Чуднівський район),

– с. Дубрівка (Баранівський район),

– с. Високе (Черняхівський район),

– с. Ірша (Радомишльський район),

– с. Покалів (Овруцький район),

– с. Підлуби (Ємільчинський район),

– с. Квітневе (Попільнянський район).

Так у Краснополі та Водотиях триває зведення зовнішніх огороджувальних конструкцій (стін), у Соколові зводити стіни мають розпочати вже сьогодні. А у Високому, Підлубах та Квітневому завершується влаштування фундаментів, у Дубрівці вже виконані земляні роботи. Найближчим часом будівельники починають також працювати на об’єктах у:

– Липному Любарського району;

–  Биківцях Романівського району.

За інформацією департаменту регіонального розвитку ОДА, на інших об’єктах вже отримали дозволи на виконання будівельних робіт, експертні висновки наявні по всім амбулаторіям. Тож незабаром стартує будівництво амбулаторій у Райгородку (Бердичівський район), Сінгурах (Житомирський район), Пісках (Житомирський район), Нових Вороб’ях (Малинський район), Борщеві (Радомишльський район), Першотравневому (Овруцький район), Хочиному (Олевська ОТГ).

Далі естафета зі створення нових амбулаторій та розвитку сільської медицини перейде до Білилівки Ружинського району, Сонячного Оліївської ОТГ, Семенівки Семенівської ОТГ та Гришківців Бердичівського району.

Нагадаємо, що основними медичними проектами області у 2019 році є реконструкція онкодиспансеру та будівництво 22 нових амбулаторій.

Будівництво амбулаторії у с. Соколів Соколівської ОТГ

Будівництво амбулаторії у с. Краснопіль Краснопільської ОТГ

Будівництво амбулаторії у с. Водотиї Брусилівської ОТГ 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here