Home Місто Переможцям конкурсу на кращу пропозицію пам’ятного знаку воїнам АТО у Житомирі передбачені...

Переможцям конкурсу на кращу пропозицію пам\’ятного знаку воїнам АТО у Житомирі передбачені премії

354

 У Житомирі з 12 вересня по 16 листопада триватиме відкритий конкурс на кращу пропозицію пам’ятного знаку або композиції, присвяченої воїнам АТО.


Перед учасниками Конкурсу ставиться завдання пошуку найкращої концептуальної ідеї пам’ятного знаку або композиції, присвяченої воїнам АТО, на визначеній ділянці в центральній частині міста, враховуючи вагомість та зміст об’єкту.

«На даний момент проектні пропозиції ще не надходили. Ми подовжили час прийому пропозицій для того, щоб автори отримали можливість краще підготувати проекти, більш детально обдумати їх художнє оформлення та композицію. Ми запрошуємо скульпторів, митців, архітекторів та ландшафтних дизайнерів до участі у конкурсі», – зазначив Юрій Безбородов, головний архітектор міста.

Автори можуть подати проекти, як окремих пам’ятних знаків так і комплексної композиції з благоустроєм території.

«Наразі ми розглядаємо дві локації для розміщення пам’ятного знаку або композиції. Це місце на майдані Перемоги або сквер за Свято-Преображенським собором», – додав Юрій Безбородов.

Конкурс проводиться у два тури. Мета І туру Конкурсу – визначення концепції пам’ятного знаку або композиції, присвяченої воїнам АТО. І тур проводиться за правилами відкритого Конкурсу та триватиме до 16 листопаду. До участі у І турі запрошуються фахівці або авторські колективи фахівців – дипломованих професійних архітекторів та скульпторів, а також студенти архітектурних і художніх навчальних закладів.

Попередня реєстрація бажаючих взяти участь у Конкурсі не проводиться.

Участь у Конкурсі іноземних архітекторів та скульпторів, студентів закордонних архітектурних і художніх навчальних закладів не забороняється.

Кількість конкурсних проектів від одного автора (авторського колективу) не обмежується.

Бажаючі взяти участь у Конкурсі можуть отримати вихідні дані (топографічна підоснова масштабів 1:500 та 1:2000) в департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради за адресою: вулиця Покровська, 6, м. Житомир, 10014.

Мета ІІ туру Конкурсу – визначення кращого високомистецького, архітектурно-пластичного вирішення пам’ятного знаку або композиції, присвяченої  воїнам АТО, на визначеному місці розташування. ІІ тур проводиться за правилами закритого Конкурсу. До участі у ІІ турі Конкурсу організаторами будуть запрошені до 10 фахівців або авторських колективів, які перемогли у І турі Конкурсу. Остаточно кількість учасників ІІ туру визначає журі.

Переможці отримують винагороду:
перша премія — 20 000 грн;
друга премія — 10 000 грн;
третя премія — 5 000 грн.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here