Home Місто Переселенці в Коростишеві сподіваються, що їхнє життя коли-небудь налагодиться. ВІДЕО

Переселенці в Коростишеві сподіваються, що їхнє життя коли-небудь налагодиться. ВІДЕО

119

Сестри Настя і Юля живуть в таборі для переселенців в Коростишіві з серпня минулого року.

Як і для останніх 220-ти осіб з Луганської області, санаторій "Тетерів" став для них новим будинком. Вони бігли із зони бойових дій в надії почати нове, щасливіше життя тут, але в мирному житті вони зіткнулися з новими проблемами.

Про це йдеться в сюжеті "Громадського телебачення".

Санаторій, в який їх поселили, не ремонтувався декілька десятиліть, а гроші, які виділили на поліпшення житлових умов, директор пансіонату забрав собі, щоб розплатитися із старими боргами. В результаті через несплату комунальних послуг адміністрація Житомирської області загрожує відключити в санаторії електрику, воду і зупинити постачання і так мізерного продовольства.

Переїхати в інше місце в більшої частини сімей немає можливості, оскільки приблизно дві третини переселенців – це багатодітні матері, інваліди, діабетики, сердечники, самотні пенсіонери, а невелика частина працездатних чоловіків переживає величезні складнощі з працевлаштуванням: працедавці переселенцям з Донбасу не дуже довіряють і прагнуть брати лише на найважчу і низькооплачувану роботу. Не один раз їх "кидали" на гроші, просто не виплативши заробіток.

Проте, не дивлячись на всі складнощі, люди продовжують сподіватися на те, що їхнє життя коли-небудь налагодиться.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here