Home Місто Переселенцям, які проживають у готелі ”Житомир”, шукають інше житло

Переселенцям, які проживають у готелі \”Житомир\”, шукають інше житло

95

На сьогоднішній день в готелі «Житомир» проживає 88 внутрішньо переміщених осіб. У зв’язку з тим, що депутатами прийнято рішення про приватизацію майнового комплексу готелю «Житомир» за адресою: майдан Перемоги, 6, шляхом продажу на електронному аукціоні «ProZorro. Продажі», всім внутрішньо переміщеним особам, що проживають в готелі, будуть запропоновані інші варіанти переселення.

Заступник міського голови Вікторія Краснопір повідомила, що питання щодо переміщення переселенців детально опрацьовується з урахуванням складу та особливостей кожної родини: «Склад кожної родини проаналізовано, ми знаємо, скільки і яких представників пільгових категорій там проживає. Звичайно, кожна родина має свій матеріальний рівень. У зв’язку з продажем об’єкту спроможним родинам запропоновано віднайти житло самостійно.

Тим, хто не має змоги це зробити, буде запропоновано переміщення до гуртожитків. Як варіант, ми розглядаємо виділення бюджетних коштів для підтримки родин при самостійному виборі місця проживання». Також вона зазначила, що єдиний в місті комунальний готель «Житомир» відданий під проживання переселенців з 2014 року.

«Спочатку там розміщувались внутрішньо переміщені особи з Криму, а з початку воєнних дій на Сході України почали приїздити мешканці Донецької та Луганської областей. Максимальна кількість внутрішньо переміщених осіб, що проживала в готелі складала 301 особу. Житомир допомагав переселенцям як міг, допомогу надавали і окремі громадяни, і міська рада, організовувала безкоштовні обіди, відшкодовувала витрати на комунальні послуги», – додала Вікторія Краснопір.

Внутрішньо переміщені особи зможуть проживати у готелі до тих пір, поки триває процес підготовки до електронного аукціону.

Читайте також: Будівлю готелю "Житомир" виставили на продаж.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here