Home Місто Перевізники кажуть, що виконали вимогу і замінили частину старих маршруток у Житомирі...

Перевізники кажуть, що виконали вимогу і замінили частину старих маршруток у Житомирі на новіші

207

З 1 червня по 19 липня управління транспорту міської ради наклало 22 штрафи на приватних перевізників, за порушення умов договору по перевезенню пасажирів у Житомирі. Про  це  19 липня, повідомила Вікторія Климчук-Побережник, начальник управління транспорту і зв’язку міської ради на засідання міськвиконкому.

"Шість штрафів вже оплачені, ми контролюємо цей процес. Після оплати перевізник має принести нам квитанцію", – повідомила посадовець. Також із 23 машин, які потребують заміни через значний вік, вже замінили 18. "Наразі 5 машин перевізники пропонують залишити, адже на їх думку вони знаходяться в гарному технічному та зовнішньому вигляді. Тому ми пропонуємо створити комісію, яка ці машини має оглянути та надати нам рекомендації", – розповів Дмитро Ткачук, заступник Житомирського міського голови.

Крім того, Вікторія Климчук-Побережник надала інформацію про виконання додаткової угоди, на підставі якої 2 червня і змінили тариф.

"Сьогодні існує негативна тенденція, коли виникає конфлікт між водіями та пільговиками власне в маршрутці", – розповіла Вікторія Климчук-Побережник, начальник управління транспорту та зв’язку. Нагадаємо, що однією із умов зміни тарифу для маршрутних таксі виконком міської ради визначив безкоштовне перевезення пільговиків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here