Home Місто ”Перші 10 амбулаторій нового зразка побудуємо на Житомирщині у 2018 році”, –...

\”Перші 10 амбулаторій нового зразка побудуємо на Житомирщині у 2018 році\”, – голова ОДА Гундич

160

 На Житомирщині у 2018 році планують побудувати перші 10 із 35 амбулаторій нового типу із житлом для лікарів. На це сесія обласної ради спрямувала 50 млн грн державної субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Про це повідомив голова ОДА Ігор Гундич.


«Житомирщина – одна з перших областей, в якій створені госпітальні округи. 2018-й рік стане початком нової медицини, із розвиненою і сучасною первинною ланкою – найближчою до людей. Вже у цьому році ми плануємо побудувати перші 10 із 35 нових амбулаторій. На будівництво спрямовуємо 50 млн грн з державного бюджету», – сказав Ігор Гундич.


Голова ОДА Ігор Гундич тримає цей процес на особистому контролі, щоб будівництво та матеріали були якісними.

 

Читайте також:  На Житомирщині майже 14 мільйонів спрямують на нове обладнання для Центру вертебрології та неврологічного відділення


За словами директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації Романа Щебетова, місця перших 10 амбулаторій у сільській місцевості залежать від активності самих громад, які подали пропозиції щодо будівництва: «Має бути розроблений детальний план території, проведені громадські слухання. Далі план території затверджується. Хто зробить першим всі ці кроки, там і розпочнеться будівництво. Зараз всі на стадії розроблення планів».

 

На реалізацію медичних проектів у сільській місцевості Житомирщини Мінрегіон виділив державну субвенцію у розмірі 155,5 млн грн. Крім того, будівництво та реконструкцію амбулаторій співфінансуватимуть ОТГ та райони.

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here