Home Місто Під аркою Дружби народів в Києві встановили новорічну красуню зібрану з житомирських...

Під аркою Дружби народів в Києві встановили новорічну красуню зібрану з житомирських сосен

114

Київ відзначатиме Новий рік з натуральної ялинкою. Деревця для столичної красуні привезли з Житомирської області. Дерево встановили під аркою Дружби народів і вже прикрасили. На ньому висить кілька десятків різнокольорових кульок великого розміру і гірлянди. Залишилося тільки облагородити огорожу.

Про це пише  my-zhitomir.tv з посиланням на "Взгляд".

Як розповів заступник директора Центрального парку культури і відпочинку Микола Рудь, новорічне дерево спорудили з 120 сосен, привезених з Житомирської області. Дерева використовувалися від 50 см на верхівці до 2,9 метрів для нижньої частини. Ось так і вийшла 14-метрова нова головна ялинка.

Поруч із ялинкою, прямо під аркою заливають каток. Киянам доведеться кататися навколо пам’ятника українському і російському робітникові. Зараз там прокладені шланги з фреоном, але повністю каток ще не готовий.

Відкриття новорічного містечка відбудеться на День Святого Миколая, 19 грудня об 11:00. Поки ж там тривають підготовчі роботи. З 80 будиночків відкрито трохи більше десятка. У них продають гарячі напої, їжу, сувеніри. Думки нечисленних відвідувачів різдвяного містечка з приводу ялинки розділилися.

Олег Христинич з Тернополя заявив, що їх місцева ялинка набагато краща столичної. «У нас вона вища і прикрашена краще. Правда, в Тернополі вона штучна», – заявив хлопець.

Анна з Чернігова приїхала на екскурсію з сином. Їй ялинка теж не припала до смаку. «Вона якась не дуже гарна. Мені не подобається. Краще б на Майдані поставили», – каже жінка.

Кияни ж до новорічної красуні поставилися більш лояльно. «Нам цілком подобається ця ялинка. А взагалі в Новий рік головне те, які люди поруч, а не висота ялинки», – поділилася своєю думкою киянка Валентина.

Молода пара Єгор і Юлія заявляють, що їм взагалі все одно, де стоїть головна ялинка і каток. «Я взагалі ялинки не люблю і в народних гуляннях на Новий рік не беру участі. А на каток я в «Більшовик» ходжу, там лід краще», – байдуже розповідає хлопець.

Як повідомляв "Взляд", для символічної ялинки на Майдані Незалежності виготовили верхівку – тризуб.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here