Home Місто Під час благодійної акції зібрали майже чверть мільйона гривень

Під час благодійної акції зібрали майже чверть мільйона гривень

130
236 тис. 56 грн. 77 коп. було зібрано під час благодійної акції „Разом до життя”. Акція, що  ініційована студентською молоддю Житомирського національного агроекологічного університету, проходить у Житомирі з 1 по 25 лютого.
 
Всі кошти, зібрані під час акції, до якої долучилися вищі навчальні заклади, загальноосвітні школи, підприємства, громадські організації, підуть на лікування онкохворих дітей, що перебувають у Житомирській обласній дитячій лікарні.
 
Ключовим заходом цього проекту став благодійний марафон „Разом до життя”, участь у якому взяли відомі українські виконавці – Валерій Харчишин, Олександр Воєвуцький, Василь Бондарчук, Євгенія Власова, Олег Собчук, повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації. 
 
„Я з великим сумнівом ставлюсь до акцій подібного роду. Але до мого серця достукалися, мене переконали. Хочеться, щоб у кожному місті були такі люди, яким важливо, як ростуть наші діти – заявила співачка Євгенія Власова під час прес-конференції.  
 
Журналістам повідомили, що з початку акції на банківський рахунок надійшло 194 тис. 810 грн. і кошти продовжують надходити. А по завершенню благодійного марафону було оголошено зібрану суму – 236 тис. 56 грн. 77 коп.

Організатори марафону зобов’язались надати повний фінансовий звіт за кожну використану копійку. На що саме направити зібрані кошти, буде вирішувати команда експертів у складі лікарів, батьків хворих дітей, організаторів акції. 
 

„Зараз на стаціонарному лікуванні перебувають 35 маленьких пацієнтів, і вже з завтрашнього дня будуть закуплені ліки для дітей, які потребують негайної допомоги”, – підкреслив координатор марафону Анатолій Євдощук. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here