Home Місто Під час пожеж в Житомирській області з початку року загинуло 62 людини

Під час пожеж в Житомирській області з початку року загинуло 62 людини

133

Всього з початку поточного року службою Цивільного захисту по лінії «101» отримано 2112 повідомлень про виникнення подій різного характеру на території області. Наслідки надзвичайних подій та ситуацій призвели до загибелі 223 осіб, що на 2% менше кількості загиблих в порівнянні із аналогічним періодом минулого року (2016 рік – 227 осіб).

На жаль, рятувальникам доводиться фіксувати ріст кількості пожеж та загиблих людей на них. За 2017 рік на території області вже ліквідовано 1090 (!) загорянь, на яких загинуло 62 особи. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість пожеж більше на 31% (847), кількість загиблих більше на 18 осіб (в 2016 році загинуло 44 особи).

Серед останніх трагічних випадків загибелі на пожежі – загоряння в с. Рижани Хорошівського району. Там загорілась дерев’яна літня кухня. Під час гасіння пожежі бійці ДСНС виявили тіло 83-річної власниці будівлі без ознак життя, яка в ній проживала. Попередня причина пожежі – необережне поводження з вогнем.

Рятувальники вкотре наголошують на дотриманні громадянами правил безпечної поведінки у побуті. Статистика загибелі та травмування на пожежах вкрай невтішна. Дотримуватись правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення. Ніколи не паліть у ліжку, особливо перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння.

Обов’язково стежте за станом та справністю електромережі. У разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими електроприлади. Намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

Також окремо звертаємося до батьків. Не залишайте дітей без нагляду, тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях. Пам’ятайте: лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

У ДСНС України у Житомирській області

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here