Home Місто Під час прибирання берегів Кам’янки студенти виявили несанкціонований скид побутових відходів

Під час прибирання берегів Кам\’янки студенти виявили несанкціонований скид побутових відходів

140

Напередодні акції «Зробимо Україну чистою» студенти гірничо-екологічного факультету Житомирського державного технологічного університету спільно зі співробітниками Державної екологічної інспекції прибирали береги р.Кам’янка.

Про це повідомляє прес-служба вишу.

Цю ділянку студенти ЖДТУ прибирають щорічно, але в цьому році, кажуть вони, сміття дещо менше. Переважно доводилося збирати скло, пластик, обгортки від продуктів харчування, які залишили після себе відпочивальники.

«Під час цього прибирання наші студенти разом із екологами також виявили місця несанкціонованого скиду відходів з приватного сектору безпосередньо у річку, – розповідає викладач технологічного університету Ірина Коцюба. – Було складено відповідне звернення до контролюючих органів, які мають ліквідувати трубопровід, через який здійснюється скид нечистот у воду, забруднюючи таким чином річку. Ситуація, яка склалася  в Житомирській області з водними об’єктами, взагалі складна».

Нагадаємо, що студенти-екологи разом з ректором ЖДТУ Віктором Євдокимовим, деканом ГЕФу Володимиром Котенко і екологічною інспекцією садили на алеї перед навчальним закладом туї з нагоди Дня довкілля.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here