Home Місто Під вигуки ”Гори у пеклі” в центрі Житомира спалили опудало Путіна. ФОТО

Під вигуки \”Гори у пеклі\” в центрі Житомира спалили опудало Путіна. ФОТО

183

 З нагоди Дня Соборності 22 січня патріотичні організації області спільно з військовими та волонтерами пройшлися маршем центральними вулицями Житомира і до стенду з інформацію про загиблих побратимів на майдані Соборному.

Колона рушила від пам’ятника Шевченку на Бердичівській. По дорозі зупинялися біля дошки Чорноволу  і кілька делегатів покладали квіти.

Попереду колони чоловіки у військовій формі несли національні прапори, символіку 95 бригади, батальйону оборони  краю "Полісся". До заходу приєдналися представники різних районів Житомирщини, а також місцеві пластуни.

Під вигуки "Слава Україні", "Героям слава", "Україна понад усе", "Разом і до кінця" за півгодини вони дісталися до центрального майдану міста, де й провели урочистий мітинг та вшанували хвилиною мовчання усіх тих, хто загинув за період Незалежності країни, в тому числі  учасників АТО та мирне населення Сходу.

Учасник акції Олег Умінський констатував, що нині Україна, які  майже 100 років тому, повинна знову боротися за свою соборність, цілісність територій і мир. Навіть ворог з того часу, по-суті, не змінився і знову зазіхає на території та знищує все українське. Попри це народ зумів згуртуватися і тепер точно не здать свою країну агресору.

Після виступу Умінський передав прапори "Полісся" двом підрозділам батальйону, які сформувалися у Коростені та Бердичеві.

По завершенню заходу військові поклали квіти до постаменту жертв Майдану та загиблих у ході АТО, а тоді взялися підпалювати опудало Путіна, яке привезли з собою.

Зважаючи на те, що опудало довго не вдавалося підпалити, люди уже почали жартувати, що воно як і сам Путін – з категорії того, що "у воді не тоне, у вогні не горить".

Врешті Путіна під вигуки "Гори у пеклі" та оплески натовпу запалили. Спочатку вогонь пошкодив кінцівки, тому опудало ніби впало на коліна.  Залишки опудала загасили з вогнегасника, а потім прибрали пожежники.

«Хотел ты стырить территорию, но будут помнить о другом: Ты оказался для истории всего лишь маленьким …_уйлом», – наостанок зауважив чоловік, що підпалював опудало.

Юлія ДЕМУСЬ

Більше фото в альбомі Першого житомирського у соцмережі

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here