Головна Місто Під вигуки «Слава Україні! Чекаємо на вас!» житомирські міліціонери вирушили у зону...

Під вигуки «Слава Україні! Чекаємо на вас!» житомирські міліціонери вирушили у зону АТО. ВІДЕО

120
0

В останній січневий день сотня міліціонерів області у складі зведеного загону УМВС відправились у зону проведення антитерористичної операції. Вони замінять своїх побратимів, які місяць боронили безпеку мирних жителів на буремному сході нашої держави.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

У залі УМВС України в Житомирській області зібрались правоохоронці, відряджені з відповідальною місією на схід держави. Вони – добровольці практично з усіх служб та підрозділів міліції Житомирщини, впевненні у перемозі, сповнені оптимізмом та вірою у торжество справедливості.

– Ситуація у державі залишається непростою, тому вже вкотре ми відправляємо вас з нелегкою але почесною місією – захищати свою Батьківщину та відстоювати мир і спокій на рідній землі, – звернувся до правоохоронців т.в.о. начальника УМВС Житомирщини Григорій Полковніков. – Більшість з вас уже має досвід служби в зоні проведення АТО, тому впевнений, що ви з честю виконаєте усі поставлені завдання та повернетеся додому у повному складі. Вболіваємо за кожного з вас та віримо у вашу витримку та мужність!

Про готовність зведеного загону до виконання завдань, поставлених до виконання у зоні проведення антитерористичної операції, керівництву УМВС доповів його командир, начальник Романівського РВ УМВС, Валентин Підгаєцький. Після цього провів короткий інструктаж та дав команду: «По машинах!»

Під час кількахвилинного прощання з рідними, друзями та колегами, які зібрались у дворі УМВС, чоловіки почули слова підтримки та любові, батьківські настанови та благословення.

Під вигуки «Слава Україні! Чекаємо на вас!» міліціонери вирушили у далекий путь охороняти правопорядок на палаючому сході нашої держави.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here