Home Місто Під Житомиром після капремонту відкрили рух для автотранспорту на Південному обході

Під Житомиром після капремонту відкрили рух для автотранспорту на Південному обході

209

На Житомирщині відкрили рух через капітально відремонтовану дорогу державного значення Т-06-14 Глибочиця-Станишівка через Калинівку, Клітчин – Південний обхід.

Відремонтовану дорогу протяжністю 2,226 км оглянув 2 жовтняголова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

«Президент України Петро Порошенко 2017-2018 роки оголосив роками доріг. Це не просто гасло, це задача, яку перед нами поставив Президент. Сьогодні ми маємо фінансову можливість, щоб її виконувати. У цьому році з державного бюджету обласній службі автомобільних доріг для ремонтів та утримання доріг виділено 322 млн грн із державного бюджету. Від перевиконання митниці ми маємо більше 200 млн грн. З кожним роком жителі області будуть відчувати, що якість доріг на Житомирщині покращується», – зазначив Ігор Гундич.

Раніше дорога мала бетонне покриття, зараз – щебенево-мастикове асфальтобетонне покриття. Загальна вартість робіт складає 34 млн 497,7 тис. грн. На всій довжині траси влаштовано три з’їзди та одне примикання в с. Калинівка. Будівельна довжина ділянки, на якій проведені роботи, складає 2,226 км, ширина проїзної частини – 7,5 м.

На Південному обході нанесені перехідно-швидкісні смуги, встановлені дорожні знаки з світлоповертальною поверхнею, нанесена розмітка холодним пластиком та встановлено бар’єрне огородження із оцинкованої сталі.

Крім капітального ремонту на Південному обході здійснюють і поточний середній ремонт – ділянки довжиною в 7,2 км на Т-0614 ремонтує білорська фірма та 6,1 км на Р-18 ремонтує український підрядчик.

Керівник області оглянув, як ведеться ремонт на Р-18 Житомир- Попільня-Сквира-Володарка. «З державного бюджету на цю дорогу спрямовано 49 млн. Також ми дійшли згоди внести зміни у митний перелік та виділити 37 млн, щоб повністю привести у порядок – накрити верхнім шаром дорогу Р-18», – зазначив Ігор Гундич.

Покриття дороги вкладається під температурою не менше 150 градусів за Цельсієм, інформує прес-служба ОДА.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here