Home Місто Під Житомиром сотні авіаторів похизувалися своїми ”сталевими птахами”

Під Житомиром сотні авіаторів похизувалися своїми \”сталевими птахами\”

107

Близько сотні літаків приземлилися на аеродромі поблизу Житомира.

На щорічний зліт легкої авіації з’їхалися з багатьох сусідніх країн. Сама ж Україна презентувала кілька нових розробок вітчизняних авіаконструкторів, йдеться в сюжеті ТСН.

У Житомир, на батьківщину конструктора Корольова, злітаються авіатори з усієї України. А це десятки літаків та гвинтокрилів. Злітаються авіатори, щоб поділитися досвідом та узгодити єдині прохання до авіаційної влади.

Останніми роками літати в Україні ось на таких невеликих машинах стало простіше. Не треба подавати заявку на політ за добу, менше формальностей. Але існує проблема з реєстрацією аматорських літаків. Тому саморобок на злеті практично немає – їхні автори побоюються потрапляти на очі суворим чиновникам Укравіації.

Натомість представлені десятки апаратів, виготовлених на українських заводах. Цього року навіть відбулася прем’єра. Свій витвір вперше демонструють броварські конструктори: 4-місний низькоплан для бізнесменів та сім’ї.

Якщо авіаційне законодавство таки спростять, то найближчими роками кількість учасників авіазлетів зросте у рази, переконують пілоти.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here