Home Місто Підлітка, який втік з патронатної сім’ї, знайшли на фермі у сусідньому селі

Підлітка, який втік з патронатної сім’ї, знайшли на фермі у сусідньому селі

221

13-річний Максим Костюченко пішов з дому у с. Гуменники Коростишівського району вчора близько 12 години.

Про зникнення хлопчика поліцію повідомила 48-річна жителька Коростишівського району, у якої він перебуває на патронатному вихованні.

На місце події відразу прибули поліцейські групи швидкого реагування, слідчо-оперативна група Коростишівського відділення поліції та ювенальні інспектори.

На виховання до патронатної сім’ї хлопця разом з двома сестрами та братом підліток потрапив 6 місяців.

Як розповіла патронатна мама, за кілька днів до зникнення Максима він спілкувався з рідною матір’ю, яка приходила до їх будинку. А вранці 29 січня хлопець спробував забрати свої речі та однієї з сестер, аби піти з дому. Його вчасно зупинили. Але згодом, під приводом вийти до вбиральні, Максим все ж утік із дому, будучи одягненим зовсім не по сезону та у домашніх тапках.

Очевидці повідомили, що бачили підлітка, який ішов у бік сусіднього – рідного села. До пошуків долучилися й інші поліцейські, кінологічна служба та громадяни. За місцем проживання біологічної матері хлопчика не було.

Правоохоронці опитували жителів сіл і подекуди знаходили відомості про маршрут підлітка. Усі заходи тривали аж до пізнього вечора й, урешті-решт, близько 22:30 того ж дня дитину розшукали. Ховався хлопчик на фермі у рідному селі та сильно промерз, оскільки був одягнений зовсім не по сезону.

Утікача відразу доставили до лікарні для проведення обстеження та надання необхідної медичної допомоги. Нині ж поліцейські встановлюють причини та обставини події та проводять роботу з батьками хлопчика.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here