Home Місто Підозріла валіза, яку знайшли в банківській установі на Перемоги, виявилася безпечною

Підозріла валіза, яку знайшли в банківській установі на Перемоги, виявилася безпечною

121

Близько 12.30 22 березня до поліції надійшло повідомлення про виявлення у банківській установі нічийної валізи. Прибулі на місце події правоохоронці евакуювали працівників та відвідувачів. Підозрілий предмет вилучили з приміщення та знешкодили у безпечному місці. Жодних вибухових пристроїв або інших небезпечних речовин у ньому не виявлено.

Після надходження повідомлення на місце події терміново виїхали слідчо-оперативні групи ГУНП та Житомирського відділу поліції, вибухотехнічна та інші екстрені служби. Поліцейські з’ясували, що працівники банку виявили у приміщенні нічийну валізу, якою тривалий час ніхто не цікавився, та зателефонували на службу 102.

Експерти-вибухотехніки провели огляд підозрілої знахідки, після чого її вилучили з установи та дистанційно знешкодили. Виявилося, що у валізі знаходилися папери. Інших предметів, які б становили загрозу для публічної безпеки, не виявлено.

Поліція нагадує: якщо ви помітили на вулицях ваших населених пунктів предмети, які викликають у вас підозру, повідомте про це до найближчого відділення поліції або до  «Служби 102». Ваша уважність і небайдужість здатні попередити можливу небезпеку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here