Home Місто Підприємець із Житомира готовий оголосити голодування в разі відмови йому на продовження...

Підприємець із Житомира готовий оголосити голодування в разі відмови йому на продовження оренди. ВІДЕО

130

Приватний підприємець Анатолій Панченко, який вже понад 15 років орендує місце в торгівельному залі КП «Аптека №127», для ведення бізнесу з продажу окулярів, має намір оголосити голодування. Про це він заявив під час нещодавнього засідання виконкому міської ради. Причиною ж для такого рішення він називає не поважне ставлення до підприємців у місті, а найголовніше – продовження його оренди у даній аптеці замість 2  років 11 місяців, лише на пів року.

Анатолій Панченко, підприємець: «Я перший раз, коли прийшов на засідання комісії з оренди, то простояв під дверима 3 години і мене ніхто навіть не запросив. Написав нещодавно скаргу – реакції також немає. Скажіть мені, будь ласка, то що це за відношення до підприємців? Тому я вам говорю про те, що якщо не буде прийнято нормальне рішення, то я оголошу голодування і поїду на Банкову в Київ, до Президента».

Як пояснює завідувач «Аптеки №127» Владислав Козловский, для надання такої короткотривалої оренди є поважні причини. Так, аптечна діяльність дозволяється тільки при виконанні певних ліцензійних умов, які стосуються як діяльності самої аптеки, так і діяльності суб’єктів, що розташовані на її території. Серед них є пункт й про наявність окремого виходу для орендарів. На жаль, даного виходу аптека немає. Тим паче, за його словами, на разі розглядаються нові ліцензійні вимоги. Відповідно, щоб застрахувати себе від можливих проблем, він вирішив надати дозвіл тільки на 6 місяців.

Владислав Козловский, завідувач КП «Аптека №127» Житомирської міської ради: «Може виникнути така ситуація, що коли будуть виписані та затверджені нові ліцензійні вимоги,  до нас прийде перевірка і зробить мені зауваження. На це зауваження я буду вимушений якось відреагувати. Реагувати – це певна річ, що розірвати договір оренди. Також, на реагування, у мене буде виділений тільки певний проміжок часу, за який я маю їх виконати».

На захист підприємця Панченка стали й члени виконкому, які зауважили, що дійсно, профільна комісія міської ради, надаючи рекомендації на право оренди на декілька місяців, просто зв’язує руки для бізнесменів, цим самим компрометує владу в очах суспільства.

Наталія Волинець, член виконкому: «На 3,4 місяці дають оренду…. Шановні, то це що таке? Це виходить, як кажуть у маршрутках, прийшла нова влада – дала оренду на 3 місяці. Не сподобалось – взагалі забрали. Але ми ж усі переважно підприємці, то ми повинні зрозуміти, що людина не може нормально працювати, якщо у неї така короткотривала оренда. Як такі рішення комісія може рекомендувати?»

Щоб заспокоїти підприємця і знайти вихід із ситуації, перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький запропонував переглянути дане питання на найближчому засіданні комісії з прав використання нежилих приміщень комунальної власності міста і пообіцяв взяти ситуацію під особистий контроль. Таке рішення було підтримане більшістю членів виконавчого комітету.

Олексій Ясюнецький, перший заступник міського голови: «Найближчим часом буде скликана комісія. Запросимо на неї директора, заявника, членів виконкому. Буде рекомендація – переглянемо термін оренди. Ми ось зараз проголосуємо за таку рекомендацію виконкомом. І я вам даю слово, що ситуацію вирішимо». 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here