Home Місто Підприємці добилися дозволу продавати живі квіти на Небесній Сотні

Підприємці добилися дозволу продавати живі квіти на Небесній Сотні

357

У Житомирі на вулиці Небесної Сотні 8/10 на тимчасовому торговельному майданчику почали продавати розсаду, живі квіти та саджанці. Квіти дозволив продавати виконком.

Про це Суспільному розповіла заступниця керівника інспекції із благоустрою Наталія Павлюк.

За її словами, майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних господарствах.

"Людина, яка виростила в своєму господарстві розсаду квітів, саджанців, посадковий матеріал, щоб вона могла прийти та продати їх. Обов’язковим є дотримання маскового режиму, у кожного має бути антисептик, покупці мають теж бути в масках і не має бути скупчень".

Розсаду та саджанці на майданчик ще не привезли, але живими квітами торгували дві продавчині. 20 років займається квітковим бізнесом Людмила Музиченко, яка у 4 теплицях вирощує 15 сортів квітів:

"Вирощую розу, еустому, лілію та тюльпани на 8 березня. А основну частину ми закуповуємо. В мене 4 теплиці, ми їх не опалюємо, лише весною буржуйками трішки опалюємо. Лілія вже сама по собі. Еустому літом садимо, восени продаємо та й все. Щоб виростити тюльпан – ми закуповуємо цибулини 10-15 сортів. Цей бізнес дається важко, постійно треба поратися в землі".


Людмила Музиченко каже, що продавці під час торгівлі та спілкування з людьми мають дотримуватися правил безпеки:

"У нас є дезінфектор, квіти ми продаємо в масках і лише тим людям, які в масках. Дотримуємося дистанції, оброблюємо поверхню стола".

Житомирянка Надія Ткачук каже, що купила сьогодні тюльпани, щоб подарувати своїй мамі:

"Квіти я купила для мами, тому що вона в мене одна і вже похилого віку, їй 86 років. Хочу зробити їй приємно".

Окрім майданчика на вулиці Небесної Сотні в місті відкрили ще 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Одне з таких розмістили на вулиці Вітрука, де продає тюльпани та примули Людмила Степаненко. Жінка розповідає, що люди не поспішають купувати квіти, тому торгівля йде погано:

"Сьогодні перший день, люди придивляються, дивляться ціни, готуються до 8 березня. У нас є дезінфікуючі засоби, люди дотримуються дистанції".

Заступниця керівника інспекції із благоустрою Наталія Павлюк говорить, що майданчики для торгівлі квітами працюватимуть до 10 березня. Кожен продавець має право прийти зі своїм стільцем та столиком. Дотримання дистанції та масковий режим є обов’язковими.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here