Головна Місто Підприємці просять повернути на лікеро-горілчаний попереднього директора

Підприємці просять повернути на лікеро-горілчаний попереднього директора

132
0

Регіональна рада підприємців у Житомирській області при КМУ, висловлює своє занепокоєння, щодо подій, які відбулися у м. Житомир, а саме на території Державного підприємства «Житомирський лікеро-горілчаний завод».

Враховуючи те, що на сьогоднішній день ДП «ЖЛГЗ» є одним з найбільших  державних підприємств Житомирської області нам незрозуміла позиція уряду, щодо подальшої долі підприємства, йдеться у листі підприємців до керівництва області та міста.

 На сьогоднішній день, завдяки керівництву підприємства, понад 500 житомирян вчасно отримують заробітну плату та мають впевненість у завтрашньому дні.

«Попри нестабільність в країні, фінансову кризу, яку відчули на собі підприємства інших галузей,  ДП «ЖЛЗГ» продовжує розвиватися та вдосконалювати якість своєї продукції. За останні роки завод модернізував обладнання та вклав значні кошти в навчання та підвищення кваліфікаційного рівня своїх працівників. Підтримуючи позицію колективу ДП «ЖЛГЗ» малий та середній бізнес Житомирської області застерігає, щодо наслідків у разі заміни керівника заводу у такий хиткий для Держави час», – йдеться у листію.

Підприємці просять повернути на посаду генерального директора Спірідонова О.А.; призначення керівництва проводити після президентських виборів на загальних зборах колективу та враховуючи думку колективу та не проводити безпідставну приватизацію заводу.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here