Home Місто Під’їзні дороги до Житомира вже відремонтовані

Під’їзні дороги до Житомира вже відремонтовані

107
Під’їзні дороги, пошкоджені під час реконструкції траси Київ-Чоп, вже приведені до ладу.
В цьому запевняє начальник Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Василь Сухораба. За його словами, роботи ще вистачить, але це питання вже знято :
 
«Було серйозне питання і тисячі звернень надходили, що в результаті будівництва пошкоджені дороги в кількох районах. Хочу доповісти, що на сьогодні це питання вирішено. Фірма, що виконувала роботи по реконструкції дороги Київ-Чоп, пішла на те, щоб додатково виділити кошти і дати понад 500 тонн асфальту, і ці всі дороги на сьогодні відремонтовані. Ще є питання по облаштуванню пішохідних доріжок, перегонів, пониження труб для стоку води і багато іншого. Але вони у нас під контролем і ми всі їх поступово вирішимо.» – каже начальник управління.
 
В поточному році найбільше уваги в області приділялось двом дорогам – Київ-Чоп та Київ-Ковель, і в цілому із поставленими завданнями впорались. 
 
За офіційними даними на початок цього року, загальна довжина всіх автошляхів в нашій області сягає понад 8 з половиною тисяч кілометрів.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here