Home Місто Півсотні нових тролейбусів у Житомирі очікують влітку наступного року

Півсотні нових тролейбусів у Житомирі очікують влітку наступного року

140

 Під час свого звіту за 2018 рік  міський голова Сергій Сухомлин розповів, що у 2019 році в рамках проекту модернізації тролейбусного парку КП «ЖТТУ» збираються придбати 50 нових тролейбусів за кошти ЄБРР.


«Це значна подія для міста: ЄБРР надає кредит Житомиру. Вже підтвердили надання гранту в розмірі 2 млн євро на транспорту інфраструктуру. Я не скажу, що в 2019 році ми отримаємо всі 50 тролейбусів, бо проводиться міжнародний тендер і процедура складна. За нашими розрахунками, на підписання угод ми можемо вийти у квітні місяці. Як правило, компаніям-переможцям подібних тендерів потрібно приблизно 9-10 місяців на постачання такої кількості тролейбусів. Ми маємо надію, що певну кількість тролейбусів отримаємо вже в наступному році, частина, ймовірно, перейде на 2020 рік. Але процес уже розпочався», – зауважив Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, 29 листопада 2018 року  підписана угоду з ЄБРР щодо кредиту на закупівлю нових тролейбусів, які очікують влітку наступного року.

«У цьому році Житомир отримав 17 нових автобусів МАЗ, придбаних за кошти міського бюджету в лізинг, які закуплені на мінському автозаводі.  Ці автобуси – це базовий елемент, який дасть змогу задати певний тренд на ринку і стимулювати приватних перевізників, показавши їм рівень, до якого потрібно прагнути, – зауважив міський голова.

Сергій Сухомлин підкреслив, що серед пріоритетів міста є розвиток електротранспорту. За останні роки в місті було побудовано дві нові тролейбусні лінії  вул.Промислова та мікрорайоні Маликова. Активно ведеться робота по проведенню капітально-відновлювальних ремонтів тролейбусів.

Крім того, цього року в Житомирі розпочали впровадження «Картки Житомирянина». «Картка Житомирянина» – це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка,  яка є матеріальним носієм персональних даних утримувача карти і підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки  та інших інформаційних сервісів і послуг.

Також у 2018 році по місту встановлено 13 нових зупинок з лайтпостерами. Крім того, у рамках проекту «Бюджет участі» цього року на 13 зупинках встановили електронні табло з графіком руху. Вони обладнані Wi-Fi-роутерами, USB-зарядками та камерою спостереження, під’єднаною до міської системи безпеки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here