Home Місто Півсотні пожеж за тиждень зафіксували у Житомирській області, у вогні загинуло 9...

Півсотні пожеж за тиждень зафіксували у Житомирській області, у вогні загинуло 9 людей

148

   За власну необачність, зневажливе ставлення до дотримання правил безпеки наші земляки, на превеликий жаль, розплачуються найціннішим – власним життям. В чому ж основна причина трагедій? Як не прикро, громадяни продовжують порушувати правилами безпеки, а дехто навіть узагалі не замислюється над цим. Нехтують застереженнями, правилами пожежної безпеки в побуті, курять у ліжку, не слідкують за справністю печей, використовують для обігріву оселі саморобні обігрівачі тощо. 

Так, тільки за тиждень, що минув, на території Житомирської області виникло 50 побутових пожеж. У вогні загинули 9 людей. Трагедії сталися у селах Нова Вигода Житомирського, Кам’янка Попільнянського, Рутвянка Малинського, Потіївка Радомишльського, Лісна Рудня Романівського, Межиліска Народицького, в селищі Великі Коровинці та в селі Стовпів Чуднівського районів. 

      Зловживання алкогольними напоями, найчастіше стає додатковим чинником нещасть у побуті. Крім того, в стані алкогольного сп’яніння людина піддає ризику не лише своє життя і здоров’я, а й створює небезпеку для оточуючих людей. 
 
 Триває опалювальний сезон. Саме в цей період зростає ймовірність виникнення надзвичайних подій та нещасних випадків, пов’язаних з порушенням правил користування пічним опаленням. Варто зазначити, що багато господарів не звертає увагу на власну безпеку: несправний димохід, не щільно прилягає засувка, відсутній металевий лист перед піччю тощо. Незважаючи на такі, начебто, дрібниці, люди ризикують не тільки залишитись без житла, але й втратити власне життя. 
 
Тож слід взяти до уваги головне – щоб запобігти лиху, уникнути небезпек, убезпечити себе від біди, важливо дотримуватись правил безпеки, бути обачними та обережними! 
 
Микола Мінчук

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here