Home Місто Пластуни привезли Вифлеємський вогонь миру до Житомирської міської ради

Пластуни привезли Вифлеємський вогонь миру до Житомирської міської ради

81

Сьогодні, 18 грудня, на початку сесії Житомирської міської ради члени національної скаутської організації «Пласт» та молодіжного Пластового центру передали Житомирській міській раді Вифлеємський вогонь миру.

«Цей Вифлеємського вогоню миру передаємо всій громаді міста Житомира як символ єднання всіх християн напередодні Різдва Христового та символ миру, якого потребує український народ і ту перемогу, яку здобуде наше військо. Бажаємо всім веселих свят, плідної праці та єдності усього українського народу», – наголосив директор Пластового молодіжного центру Максим Швець.

«Дякуємо пластунам, що саме напередодні дня Святого Миколая, вони привезли до нашого міста Вифлеємський вогонь миру, який символізує початок різдвяних та новорічних свят. Запрошуємо усіх завтра на відкриття Новорічної ялинки о 18:00 на найдан Корольова, де ми передамо Вифлеємський вогонь усій громаді міста. Нехай цей священний вогонь принесе у кожну домівку мир, злагоду, здоров’я та добробут», – зазначила Наталія Чиж, секретар міської ради.

Уже 22 рік поспіль члени Пласту привозять Вифлеємський вогонь миру в Україну та поширюють його у всі куточки країни, зокрема: українським військовим на Сході. Зазначимо, що саме Вифлеємський вогонь завжди був передвісником свят, затишку і всього теплого, з чим нам асоціюється Різдво.

Ідея Вогню і його проста символіка сприйнялися українською громадою, і впродовж останніх років для багатьох Вогонь став доповненням під час святкування Різдва Христового. Тому Вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки на Святу Вечерю. Традиційно Вогонь зберігається у церкві до Йордану, а потім його можна погасити.

Додамо, що вже 19 грудня на майдані Корольова Житомирський осередок Національної скаутської організації «Пласт» передасть Вифлеємський вогонь миру громаді міста. Вогник у лампадках розійдеться серед мешканців, також у цей вечір відбудеться офіційне відкриття міської ялинки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here