Home Місто Похорон на Місяці і прах у пачці чіпсів: складений список найдивніших заповітів...

Похорон на Місяці і прах у пачці чіпсів: складений список найдивніших заповітів знаменитостей

218

Журналісти телерадіокорпорації Бі-бі-сі склали список найдивніших посмертних побажань знаменитостей.

Творець чіпсів Doritos Арч Вест помер минулих вихідних у віці 97 років. На прохання Веста, коли труну з його тілом будуть опускати в могилу, замість традиційних пелюсток троянд його труну будуть обсипати ні чим іншим, як хрусткою картоплею, що прославили його ім’я. Вест поповнив ряд ексцентричних людей, які вирішили розпрощатися із тлінним світом по-своєму.

Дизайнер циліндричної упаковки чіпсів Pringles Фредерік Бор теж вирішив після відходу в інший світ не розлучатися зі своїм дітищем. Він попросив, щоб після кремації його прах був похований у винайденій ним упаковці. Діти Бора виконали прохання батька і купили урну прямо по дорозі на кладовище.

Малькольм Макларен, колишній менеджер групи Sex Pistols, попросив на своїх похоронах провести хвилину хаосу замість траурної хвилини мовчання. Його труну, прикрашену написом Занадто швидкий, щоб жити, занадто молодий, щоб померти, віз катафалк, запряжений четвіркою чорних коней. А замикав похоронну процесію автобус, із якого грала, увімкнена на всю потужність, пісня Сіда Вішеса Мій шлях.

Останки Джина Родденберрі були запущені у 1997 році в космос. Цілком заслужена данина поваги автору науково-фантастичного телесеріалу Зоряний шлях (Star Trek). Саме йому належить фраза "Сміливо йти туди, куди не ступала нога людини". Під час "зіркового" похорону останки Родденбері були відправлені на навколоземну орбіту разом із прахом 22 інших знавців та шанувальників космосу, включаючи Тімоті Лірі, який подарував світові психоделічний препарат LSD. Їхні останки кружляли навколо планети до 2002 року, після чого капсула увійшла в атмосферу Землі.

Останками американського журналіста і письменника Хантера С. Томпсона вистрілили з гармати. Прохання засновника гонзо-журналістики виконав його друг, голівудський актор Джонні Депп. Гармата була встановлена ??на спеціально збудованій для цього вежі, прикрашеній символом томпсоновського стилю – червоним кулаком із двома великими пальцями. До слова сказати, гонзо-журналістика характеризується глибоко суб’єктивним стилем оповіді, що ведеться від першої особи. У такому стилі були написані найкращі твори Томпсона, включаючи книги Страх і ненависть у Лас-Вегасі, а також Страх і ненависть: про передвиборну кампанію 1972 року.

Репер Тупак Шакур ніколи не приховував своєї пристрасті до марихуани. Після смерті співака його побратими по репу віддали йому останні почесті як зуміли. У відеокліпі, поширеному на початку нинішнього року, члени американської реп-групи Young Outlawz розповіли, що змішали прах Тупака з марихуаною і викурили суміш, що вийшла. У відповідь на цю заяву адвокат рідних покійного репера сказав, що це було б не так просто, оскільки останки Тупака Шакура знаходяться під надійною охороною.

Юджина Шумейкера називають батьком науки планетології. Він був одним із трьох чоловік, які відкрили комету Шумейкер-Леві 9. А ось честі бути похованим на Місяці удостоївся він один. Частину праху вченого було доставлено ??на супутник Землі у 1999 році апаратом Лунар Проспектор.

Із Френком Сінатрою прощалися за всіма католицькими канонами. Однак у пишній релігійній церемонії були й інші тони: у труну співакові поклали пляшку віскі, запальничку Zippo, а також десятицентову монету – як повідомлялося, на випадок, якщо йому знадобиться зробити терміновий дзвінок. Його надгробний камінь прикрашає напис: Усе найкраще ще попереду.

Елізабет Тейлор славилася численними шлюбами, любов’ю до ювелірних виробів та бездоганним стилем. На свої власні похорони вона, як і личить зірці її рангу, прибула із запізненням. Ще до своєї смерті Тейлор попросила, щоб її похорон почався на 15 хвилин пізніше, ніж буде оголошено.

Прах геолога Брайана Тенді був перетворений на синтетичні діаманти. З одного із них, канаркового кольору, зробили каблучку для вдови, а з решти – каблучки для дочок Тенді. Компанія LifeGem, яка допомагає рідним покійних не розлучатися із їхнім прахом за допомогою ось таких штучних дорогоцінних каменів, виконувала і не такі замовлення. Один із її клієнтів, кажуть представники LifeGem, попросив їх створити діамант із використанням волоса Майкла Джексона.

Світська левиця Сандра Вест, яка успадкувала мільйони свого чоловіка, нафтового магната, зажадала, щоб її поховали у мереживній нічній сорочці. Але це було не все. Потрібно було посадити Сандру на передньому сидінні її улюбленого блакитного феррарі. Передсмертне побажання пані Вест стало причиною довгих суперечок. Брат Сандри, якому загрожувала втрата майже 200 тисяч доларів у разі невиконання її розпоряджень, спробував домогтися визнання недійсним цього документа. Після двох місяців слухань, суддя виніс рішення виконати всі побажання померлої. Зрештою, труп одягли у мереживну білизну і посадили за кермо улюбленого автомобіля, який був потім похований у величезному ящику на кладовищі Сан-Антоніо.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here