Home Місто Поліцейські Житомирщини за рік видворили з України 10 іноземців

Поліцейські Житомирщини за рік видворили з України 10 іноземців

214
0

За минулий рік поліцейські Житомирщини видворили з України 10 іноземців, які відбули покарання у в’язниці. За 2,5 місяці 2020 року вже 4 таких іноземців відправили на їхню батьківщину.

Усі ці громадяни інших держав відбували покарання у місцях позбавлення волі за вчинені на території України злочини.

Після виходу із установ пенітенціарної системи жодних підстав для подальшого їх перебування у нашій країні немає. Відтак поліцейські проводять системну роботу для законного видворення таких осіб.

Не всі хочуть виїжджати добровільно з України. Тоді застосовуються примусові заходи під наглядом правоохоронців.

Нещодавно поліцейські забезпечили повернення у країну громадянства вихідця з Таджикистану. Чоловік відбував покарання в одній з установ на території області. Після звільнення відносно нього було винесено рішення про примусове повернення, однак іноземець його проігнорував.

Відтак поліцейські відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП, які й моніторять ситуацію щодо таких осіб, забезпечили поміщення чоловіка до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців на період вирішення усіх процедурних питань для залишення ним території України.

Як тільки судом було ухвалено відповідне рішення про примусове видворення 44- річного іноземця, його доставили до аеропорту, де передали працівникам Державної прикордонної служби.

– Ми зацікавлені, аби ті, хто уже один раз порушив українське законодавство (а дуже часто – і не раз) і був засуджений до реального терміну ув’язнення, а отже – вчинив тяжкий чи особливо тяжкий злочин, – якнайшвидше після відбування покарання залишили територію України, – прокоментував начальник ВБЗПТЛ ГУНП Житомирщини Олексій Рубан. – Ми розуміємо, що такі люди, у більшості, соціально мало адаптовані і очікувати від них законослухняної поведінки не доводиться, тим більше, що підстави їх проживання в Україні давно вичерпані.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here