Home Місто За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

280

Правоохоронці закликають громадян дотримуватись нині діючих правил карантину.

Поліція контролюватиме перебування жителів регіону у лісопаркових та прибережних зонах задля запобігання поширенню COVID-19.

8 травня, у День пам’яті та примирення, в обласному та кількох районних центрах представники органів місцевого самоврядування проведуть покладання квітів до пам’ятних знаків та могил воїнів-захисників.

Такі ж заходи пройдуть 9 травня в інших райцентрах Житомирщини. Крім того, у Житомирі відбудеться автопробіг вулицями міста.

Їх організатори несуть відповідальність за дотримання встановлених правил та обмежень під час масових заходів, у тому числі щодо кількості учасників та використання ними засобів індивідуального захисту, йдеться у повідомленні поліції.

У ці дні, а також під час вихідних, близько 150 поліцейських та нацгвардійців регіону працюватимуть у посиленому режимі. Наряди правоохоронців будуть наближені до лісопаркових зон та набережних, інших місць можливого масового відпочинку громадян. Відтак поліцейські закликають жителів області не нехтувати нині діючими карантинними обмеженнями та утриматись від відпочинку на природі компаніями. Не забувайте користуватися засобами захисту у громадських місцях.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here