Home Місто За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

213

Український полярник з Житомирщини Василь Омелянович, який повісився на українській станції "Академік Вернадський" в Антарктиді, міг зробити це через кохання.

Його друзі впевнені, що причиною самогубства стала зрада його коханої жінки прямо на станції, повідомив журналіст Олександр Махов.

"Жінка мала залишитися на станції на рік разом з Василем у складі експедиції. Натомість, вирішила повернутися в Україну з новим коханцем, який працював на станції системним адміністратором. А Василь, який залишився на станції один – повісився", – переказує слова друзів журналіст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кухар з Малина наклав на себе руки на антарктичній станції Академік Вернадський

Тіло Василя на станції і невідомо коли його зможуть забрати. Сама жінка зараз в Чилі, бо експедиція через карантин не може добратися в Україну.

Журналіст додав, що більше 20 років на українську станцію не їздили жінки в експедицію, після того, як під час другої експедиції у 90-х між полярниками стався любовний роман.

35-річного Василя Омеляновича знайшли мертвим на станції "Академік Вернадський" 8 травня. Був кухарем 25-ї Української антарктичної експедиції. У Національному антарктичному науковому центрі Василя характеризують як скромну людину та майстра своєї справи. Повідомляли, що на самогубство його підштовхнули особисті проблеми.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here