Головна Місто Понад 10 мільйонів гривень витратили лісгоспи Житомирщини на будівництво доріг

Понад 10 мільйонів гривень витратили лісгоспи Житомирщини на будівництво доріг

78
0

Державні лісогосподарські підприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства завершили будівництво лісових доріг.

Лісова дорожня мережа області нинішнього року збільшилася майже на 36 кілометрів. Найбільше лісових доріг побудовано в Городницькому держлісгоспі – 6,5 км, Ємільчинському – 6 км  та Овруцькому – 5,5 км.

Окрім того, готуючись до дорожньобудівельних робіт наступного сезону,  лісогосподарські підприємства підготували 33 кілометри земляного полотна. Таким чином, в держлісфонді області цього року з’явилося 28 нових об’єктів лісової інфраструктури.

«Всі роботи виконані за власні кошти підприємств, –  поточнює начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський. – Тільки на постійні дороги з твердим покриттям в цьому році спрямовано понад 10 мільйонів гривень. Затрати на кожен кілометр будівництва в середньому склали близько 500 тисяч гривень. Зрозуміло, що в заболочених місцях ці витрати дещо більші.»

 

Як повідомляє прес-служба Житомирського ОУЛМГ, за останні 10 років підприємствами Житомирського ОУЛМГ побудовано 429 кілометрів  лісових автомобільних доріг з твердим покриттям.


ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here