Home Місто Понад 800 спортсменів області стали переможцями міжнародних та всеукраїнських змагань

Понад 800 спортсменів області стали переможцями міжнародних та всеукраїнських змагань

96

Цьогоріч понад 800 спортсменів Житомирщини представили кращі результати на міжнародних та всеукраїнських змаганнях та стали переможцями і призерами з різних видів спорту.

Про це повідомляє управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА.

За інформацією управління, цьогоріч спортсмени Житомирщини взяли участь у 285 чемпіонатах України з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Понад 800 спортсменів області – переможці та призери міжнародних та всеукраїнських змаганнях з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Із них призерами чемпіонатів світу та Європи стали понад 120 спортсменів з таких видів спорту: армспорт, гирьовий спорт, легка атлетика, змішані єдиноборства ММА, підводний спорт, кунг-фу, триатлон, бокс, карате, хокей на траві, веслування на човнах «Дракон».

Для стимулювання провідних спортсменів та тренерів області, які показали гарні результати під час змагань, переможцям та призерам виплатили  матеріальні винагороди на загальну суму 650 тис. грн.

Окрім цього, ще 550 тис грн. з обласного бюджету направили на фінансування штатної збірної команди резервного спорту у складі 19 провідних спортсменів Житомирщини.

Загалом з початку року провели 175 чемпіонатів області та 16 чемпіонатів України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here