Home Місто Поранений десантник 95-ї бригади боїться втратити ногу. ВІДЕО

Поранений десантник 95-ї бригади боїться втратити ногу. ВІДЕО

173

Олексія Жовбу на цій війні поранило двічі. Професійний військовий десантник в АТО з перших днів. Першої контузії і поранення ключиці та стегна зазнав ще торік, коли звільняли Слов’янськ. Друге поранення – перелом ноги та відкрита черепно-мозкова травма – під Дебальцевим, коли повертались із бойового завдання півроку тому.

Про це йдеться в сюжеті 2+2.

Олексій змінив уже чотири шпиталі і в жодному йому не поставили чіткого діагнозу, не дали рекомендацій, як одужати.

Місяць тому 23-річний капітан 95-ї аеромобільної бригади одружився зі своєї коханою Сніжаною – весілля відбулося просто у шпиталі. Волонтери подарували їм розкішне байкерське весілля та презентували медову подорож в екзотичну країну.

Але все, що їм подарували не весілля, молоді відклали на лікування. Відтоді стан Олексія погіршився. Він перестає частково відчувати ногу, часто непритомніє, його тривожить головний біль і провали в пам’яті.

Реабілітаційні санаторії та нескінченні діагностики – Олексій боїться втратити ногу взагалі, Сніжана намагається підтримати чоловіка , проте й у самої руки опускаються.Молодята вкотре відкладають медовий місяць і мріють просто про фахове лікування, яке готові шукати і закордоном. 

Номер картки Приватбанку 5168 7572 2050 5350

Інформацію про поранених військових, яким потрібна термінова допомога шукайте на сайті «Герої АТО».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here