Home Місто Порошенко дивився ”Рейд” разом з легендарними десантниками 95-ї бригади – героями стрічки

Порошенко дивився \”Рейд\” разом з легендарними десантниками 95-ї бригади – героями стрічки

214

 

Президент Петро Порошенко разом з дружиною відвідав допрем’єрний показ документального фільму «Рейд», який був знятий на основі реальних подій минулого року, коли українські десантники здійснили найдовший у світовій військовій історії рейд по тилах ворога.

Про це повідомляють на сайті глави держави.

 

Під час свого виступу Президент запросив на сцену чотирьох Героїв України – безпосередніх учасників тих подій та головних героїв фільму: десантників Михайла Забродського, Сергія Собко, Олександра Порхуна та Ігоря Герасименка.

«Україна пишається і довіряє своєму війську. Для мене велика честь, як для Верховного Головнокомандувача, бути на чолі цього війська. І дуже важливо, щоб наша країна знала своїх справжніх героїв: ні фейсбучних чи розкручених політичними діячами, а справжніх – скромних, рішучих, талановитих, героїв, за якими бійці йдуть «у вогонь і воду". Уявіть собі – ідуть на смерть за Україну», – сказав Глава держави.

Президент також подякував авторському колективу за роботу та наголосив: «Дуже важливо, щоб таких фільмів було якомога більше – щоб народ почув правду про свою армію, солдат, офіцерів та генералів, і після цього не дав нікому паплюжити нашу армію. Бо я не знаю країни, де би на початку військової агресії, без зброї, без форми, без їжі, базуючись виключно на ентузіазмі волонтерів і власному героїчному дусі, давали по зубах російському агресору».


  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here