Home Місто Пожежники взялися за дошкільнят

Пожежники взялися за дошкільнят

72

Життя в умовах великого міста потребує від наших дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід із непередбачених ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку зовнішнього світу. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Тому відділом цивільного захисту в м. Житомир та Житомирським міським відділом управління Держтехногенбезпеки було проведено профілактику у дошкільних навчальних закладах щодо правил пожежної безпеки. Дітям розповіли основні правила, які потрібно пам’ятати, щоб вберегтися від біди. Профілактичні заходи, спрямовані на попередження і зниження дитячого травматизму.

Принципи запобігання травматизму побутового різноманітні, але головною і надійною з них є постійна турбота дорослих про безпеку дітей вдома.

Старші систематично повинні виховувати в дітях обачливість і обережність. Особливо при поводженні з вогнем і небезпечними приладами. Потрібно застерігати дітей від пустощів на балконах, драбинах, деревах.

Дітям показали мультфільм, де було показано як правильно користуватися домашньою побутовою технікою, поведінка в супермаркеті, безпечний відпочинок на природі біля ріки, а також правила безпечної поведінки при виникненні пожежі.

Головне, що всі вони запам’ятали, що коли почалася пожежа – необхідно викликати службу порятунку за телефоном «101».

за інформацією відділу цивільного захисту в м. Житомир

ТУ МНС у Житомирській області,

Житомирський міський відділ Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here