Home Місто Працівник Apple забув у барі прототип iPhone 5

Працівник Apple забув у барі прототип iPhone 5

119

Один з розробників компанії Apple забув у барі Cava 22 в Сан-Франциско прототип нового смартфону iPhone 5, повідомляє CNET News.

Через кілька днів після зникнення телефона служба безпеки Apple зуміла відстежити його переміщення: вони привели працівників компанії в будинок якогось молодого чоловіка, який жив неподалік від бару.
 
Після бесіди з поліцейськими і представниками Apple господар дому визнав, що в день зникнення iPhone він був у Cava 22, але заявив, що нічого не знає про зниклий прототип. З його дозволу поліція обшукала будинок, але нічого не знайшла. Перед тим, як поїхати, співробітники корпорації запропонували молодій людині гроші в обмін на інформацію про місцезнаходження телефону і пообіцяли, що Apple не звернеться до суду, але він знову пояснив, що нічого не знає.
 
Журналісти CNET звернулися в Apple, але корпорація відмовилася що-небудь коментувати. У поліції Сан-Франциско виданню заявили, що представники компанії не ініціювали офіційного розслідування пропажі iPhone. У CNET припускають, що телефон просто продали через популярний у Північній Америці сайт безкоштовних оголошень Craigslist.
 
Нагадаємо, що за попередніми даними компанія Apple готується провести 7 вересня презентацію нових продуктів, серед яких може бути смартфон iPhone п’ятого покоління.
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here