Home Місто Працівники Овруцького «Кварциту» знову перекрили дорогу: люди вимагають зарплату

Працівники Овруцького «Кварциту» знову перекрили дорогу: люди вимагають зарплату

145

Близько 9 години ранку до чергової частини Овруцького РВ УМВС України в Житомирській області надійшло повідомлення про те, що працівники одного з підприємств району намагаються обмежити рух транспортних засобів на автодорозі Виступовичі – Житомир.

На 39 кілометрі автодороги Виступовичі – Житомир зібралися близько 90 людей з числа працівників ПАТ Овруцького ГЗК «Кварцит».

Вони ходять по пішохідному переходу, маючи на меті привернути увагу влади та органів місцевого самоврядування до ситуації, що склалася на підприємстві. Люди вимагали виплатити їм заборгованість заробітної плати за 2012 рік.

За словами заступника начальника УМВС України в Житомирській області Юрія Лебедя, охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху на місці події забезпечують близько 15 працівників міліції. Мітингувальники рухалися пішохідним переходом із перервою у 10 хвилин, пропускаючи транспортні засоби та не блокуючи транспортний рух автодорогою.

Після проведення переговорів з представниками органів влади та місцевого самоврядування, що прибули на зібрання, працівники підприємства продовжили акцію протесту.

Міліція залишається на місці події та продовжує забезпечувати охорону громадського порядку.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here