Home Місто Працівники ПАТ «Цикорій» загинули на залізничному переїзді з власної вини

Працівники ПАТ «Цикорій» загинули на залізничному переїзді з власної вини

166

 

Спеціальна комісія теруправління завершила розслідування групового нещасного випадку зі смертельними наслідками, що стався 2 грудня 2013 року в ПАТ «Цикорій» в с. Вільшанка Чуднівського району.

Про це повідомляє прес-служба теруправління.

Нещасний випадок стався зі слюсарями ПАТ «Цикорій» під час обідньої перерви, які потрапили в ДТП. Аварія сталася на переїзді залізничної колії за 3 км від заводу в результаті зіткнення легкового автомобіля з електропотягом. За кермом власного автомобіля знаходився один із слюсарів.

Один із працівників від отриманих ушкоджень помер на місці події. Інший – за кілька тижнів помер у лікарні.

Розслідування обставин та причин події на транспорті, яка призвела до групового нещасного випадку зі смертельними наслідками по кримінальному провадженню проводить Лінійний відділ на станції Козятин УМВС України на Південно-Західній залізниці. Враховуючи те, що на момент завершення спеціального розслідування відомості про осіб, які допустили порушення вимог законодавства, від правоохоронних органів до спеціальної комісії не дійшли, причини настання нещасного випадку будуть визначені після надходження відповідних матеріалів від Лінійного відділу на станції Козятин УМВС України на Південно-Західній залізниці.

Розглянувши матеріали спеціального розслідування та пояснення свідків щодо групового нещасного випадку, комісія вважає, що даний нещасний випадок є таким, що не пов’язаний з виробництвом, адже ДТП зі працівниками ПАТ «Цикорій» сталася під час обідньої перерви, установленою правилами внутрішнього трудового розпорядку, затвердженим відповідним наказом; потерпілі не перебували на робочому місці, не виконували завдання роботодавця та не діяли в інтересах підприємства; а також використовували власний автомобіль без дозволу та письмового доручення роботодавця чи безпосереднього керівника робіт.

Окрім цього, комісія вважає, що даний нещасний випадок підпадає під дію Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженого постановою КМУ від 22 березня 2001 і його розслідування проводиться органом досудового розслідування.

 

На момент завершення спеціального розслідування відомості про осіб, які допустили вимог законодавства, від правоохоронних органів до спеціальної комісії не надійшли.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here