Головна Місто Працівники ”Житомиробленерго” передали гроші сім’ї загиблого активіста

Працівники \”Житомиробленерго\” передали гроші сім’ї загиблого активіста

156
0

До оселі загиблого на майдані у лютому 2014 року громадського активіста із Володарсько-Волинська Віктора Прохорчука 16 квітня прибули представники колективу ПАТ «ЕК «Житомиробленерго».

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Дружина загиблого Наталія, 14-річний син Андрій та 5-річний Сергій отримали від представників ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» грошову допомогу у сумі 22700 грн., зібраними працівниками енергопостачальної компанії.

Потім представники ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» відвідали місцеве кладовище, де поклали квіти до могили загиблого на Майдані Віктора Прохорчука та вшанували пам’ять громадського активіста хвилиною мовчання.

Довідково:

Прохорчук Віктор Олександрович — учасник Євромайдану.

Перебував на Майдані від самого початку, активіст Самооборони Майдану. Останній раз навідався до рідних у грудні 2013 року.

Зник 18 лютого. Побратими з його сотні відшукали свого Віктора через тиждень у морзі. Перед тим тіло загиблого виявили у дворі Хрещатика, куди було викинуте зі слідами насильницької смерті та з перерізаним горлом.

27 лютого у Володарську-Волинському Житомирської області поховали 38-річного Віктора Прохорчука.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here