Home Місто Правоохоронці покарали водія за порушення зафіксоване на відео в інтернеті

Правоохоронці покарали водія за порушення зафіксоване на відео в інтернеті

116

25 березня у мережі з’явилось відео, на якому водій житомирського маршрутного таксі грубо порушує Правила дорожнього руху, ігноруючи при цьому безпеку пасажирів. Правоохоронці встановили водія-порушника та оформили відносно нього адміністративні матеріали.

Про це інформує УДАІ УМВС в Житомирській області.

На оприлюдненому у мережі Інтернет записі автомобільного відеореєстратора чітко помітно, як водій маршрутного таксі не поступився правом першочергового руху пішохода по «зебрі» під час перетину проїзної частини на одній з вулиць м.Житомира.

Працівники ДАІ ідентифікували по відео водія-порушника та розшукали його. Чоловік визнав, що дійсно в той час перебував за кермом маршрутки і проігнорував Правила дорожнього руху. У поясненні також вказав, що не помітив пішохода на переході.

Відносно нього складено адміністративний протокол за ч.1 ст.122 (Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За чинним законодавством порушнику ПДР потрібно сплатити штраф у 255 гривень.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here