Home Місто Правоохоронці та чиновники не карають дорослих за жорстке поводження з дітьми

Правоохоронці та чиновники не карають дорослих за жорстке поводження з дітьми

120
Численні порушення законодавства щодо запобігання жорсткому поводженню із дітьми виявила прокуратура Житомирщини. Зокрема, прокурори встановили, що органи виконавчої влади та правоохоронні органи нехтують своїми обов’язками у цьому питанні.
 
Наглядачами за законністю встановлено факти, коли відповідні служби не дотримуються вимог законодавства при веденні обліку дітей щодо яких вчинено насильство в сім’ї, виявленні причин та умов, які сприяють насильству, повідомили у прес-службі відомства.
 
Порушували законодавство чиновники та правоохоронці при відвідуванні постраждалих, обстеженні умов проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. 
 
Наприклад, одним із дільничних інспекторів міліції не лише відмовлено у порушені кримінальної справи стосовно чоловіка, який систематично вчиняв фізичне насильство над дружиною, неповнолітньою донькою та малолітнім сином, а навіть не направлено «насильникові» офіційного попередження. 
 
Міськрайпрокурорами внесено 27 подань на усунення виявлених порушень, прокуратурою області внесено узагальнені подання голові облдержадміністрації та начальнику УМВС України в Житомирській області на усунення порушень. 
 
Проблема запобігання насильству стосовно дітей надзвичайно актуальна, тому і надалі перебуватиме на контролі органів прокуратури області. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here