Home Місто При Житомирській облраді створили комісію, яка прийматиме рішення про визнання бійців-добровольців АТО

При Житомирській облраді створили комісію, яка прийматиме рішення про визнання бійців-добровольців АТО

110

Депутатський корпус майже одноголосно підтримав рішення, яким затверджено Положення про комісію та Порядок визнання бійців-добровольців АТО.

Комісія з визнання бійців-добровольців АТО є дорадчим органом при обласній раді та облдержадміністрації, який утворюється з метою визнання осіб, з числа мешканців Житомирської області, які перебували або перебувають у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту територіальної цілісності України, але у подальшому не ввійшли до складу військових формувань і правоохоронних органів, утворених відповідно до законів України.

До повноважень Комісії належить розгляд документів, заслуховування свідків, представників військових формувань, добровольчих батальйонів та громадських організацій, опрацювання наданих фото- та відео- підтверджень і прийняття відповідних рішень про визнання або відмову у визнанні бійців-добровольців АТО. Повноваження  Комісії  тривають до врегулювання питання визнання статусу учасника бойових дій особам з числа бійців – добровольців АТО  на законодавчому рівні.

Затверджений Порядок визначає процедуру визнання бійцями-добровольцями АТО жителів області, які перебували або перебувають у складі добровольчих формувань.

Згідно з Порядком, бійцем-добровольцем АТО може бути визнано особу, яка перебувала або перебуває у складі добровольчих формувань, і яка брала безпосередню участь у бойових діях. Для визнання бійцем-добровольцем АТО особа повинна надати відповідні документи, які розглядатимуться у місячний термін на черговому засіданні Комісії з визнання бійців-добровольців АТО. Відсутність документів згідно з визначеним переліком або їх недостовірність є підставою для відмови у визнанні  бійцем-добровольцем АТО.

Прес-служба обласної ради

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here