Home Місто Прибутку у КП «Обрядове» немає, і отримувати його не має з...

Прибутку у КП «Обрядове» немає, і отримувати його не має з чого, – Наталія Чиж. ВІДЕО

93

На засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради, серед переліку питань, внесених до порядку денного, було заслухано звіт про виконання фінансового плану КП «Обрядове» Житомирської міської ради. Вже на початку своєї доповіді, заступник директора Тетяна Пелих повідомила про те, що підприємство має низку фінансових труднощів.

Тетяна Пелих, заступник директора КП «Обрядове»: «Хочу зазначити про те, що 2015 році виручка від реалізації продукції склала 82 тис грн, при тому, що адміністративні витрати склали 82,5 тис грн. Був допущений збиток у роботі підприємства на 0,5 тис грн. Станом на 31.12.2015 підприємство мало кредиторську заборгованість у сумі 80,2 тис грн, яка станом на 01.07.2016 збільшилася до 87,8тис грн».

Збиток у майже 18 тис грн – ось, якщо коротко про результат роботи «Обрядового» за І півріччя. Та на цьому не закінчуються проблеми, які, так би мовити, «б’ють по кишені» підприємства. Так, за словами Тетяни Пелих, їх колишня керівниця, яка й так залишила у спадок масу проблем, вирішила затребувати кошти за свої невикористані відпустки.

Тетяна Пелих, заступник директора КП «Обрядове»: «Зараз ми вимушені у зв’язку зі звільненням цієї людини, виплатити їй компенсацію за невикористані відпустки, які за її словами, вона не використовувала з 2011 року».

На сьогодні, тема виплати компенсації залишається поки під питанням, як і подальша доля самого підприємства, адже як зазначила секретаря міської ради Наталії Чиж, у майбутньому, «комунальне підприємство» може стати «комунальною  установою»,  у зв’язку з не комерційністю «Обрядового».

Наталія Чиж, секретар Житомирської міської ради: «І ми все таки приходимо до того, що це має бути комунальна установа, адже КП «Обрядове» має більш соціальне навантаження з соціально спрямованою програмою. В рамках того, що там буде Дім української культури, і в рамках того, що вони практично кожного дня проводять соціальні заходи в українському домі, тому прибутку там  не має і отримувати не має з чого. Єдине, з чого ми бачимо для цього підприємства отримання прибутку – це реєстрація шлюбів. Але, на превеликий жаль, цю функцію ще не передали. Ми не можемо забрати реєстрацію назад, тому вони отримують кошти від реєстрації діток, народжених в 1-й лікарні, і деякі заходи, а саме урочисті церемонії весілля». 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here