Home Місто Про гирьовий спорт Житомирщини написали книгу

Про гирьовий спорт Житомирщини написали книгу

153

 

У Житомирі вийшла друком книга "Поліські силачі" про гирьовий спорт областіі, повідомляє "Спортивний Житомир".

Як зазначено в передмові, у монографії викладено історичні аспекти розвитку гирьового спорту та розкрито особливості його формування на Житомирщині, розглянуто еволюцію становлення техніки виконання вправ із гирями та методики підготовки спортсменів до змагань, висвітлено відомості про поліських силачів, їх досягнення та вклад у розвиток гирьового спорту.

Ініціаторами написання книги є брати Пронтенки. На її написання витратили близько 2 років. Наклад – всього 300 екземплярів. Половину тиражу було видано за сприянням Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА, іншу половину – за власні кошти авторів.

Книга адресована молодим спортсменам, тренерам, шанувальникам гирьового спорту, а також широкому колу читачів.

Авторами монографії є заслужений майстер спорту України, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Пронтенко В. В., заслужений майстер спорту України, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Пронтенко К. В., заслужений тренер України, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, професор Романчук В. М., доктор педагогічних наук, професор Грибан Г. П.

За словами Костянтина Прнтенка частину тиражу планують подарувати героям книжки – спортсменам та тренерам, частину відправлять в бібліотеки. Спробують поширити видання іі через книжкові магазини, втім поки остаточне рішення не прийнято. 

Якщо ви бажаєте придбати монографію "Поліські силачі", звертайтеся безпосередньо до Костянтина Прнтенка за телефоном – 067 506 91 42, e-mail: prontenko-kostya@mail.ru>


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here