Home Місто Прокаєву звільнили з посади зам-гендиректора Печерського заповідника

Прокаєву звільнили з посади зам-гендиректора Печерського заповідника

157
З посад заступників гендиректора Києво-Печерської Лаври звільнили двох людей. Серед них – і колишня модель Влада Прокаєва.
 
Причина звільнення – грубе поводження з підлеглими та погроза фізичною розправою, повідомляє 5 канал. 
 
За словами директора заповідника Вікторії Лісничої, після виходу з лікарняного вона отримала від співробітників кілька службових записок із вимогою змінити керівництво. 
 
У цих заявах йшлося, що начальник служби міжнародних відносин Катерина Єгорова та заступник гендиректора Влада Прокаєва постійно знущалися над своїми підлеглими та принижували їхню гідність. 
 
Напередодні сама Прокаєва в інтерв’ю одному з телеканалів зізналася, що отримала посаду у Лаврі, давши хабара у розмірі 50 тисяч доларів. Генеральний директор заповідника вже готує позов до суду за брехню.
 
Відеозапис зізнання Влади Прокаєвої про передачу хабара міністру культури Михайлу Кулиняку може стати причиною слідчих дій. Про це заявив начальник прес-служби Міністерства внутрішніх справ Володимир Поліщук.
 
За словами речника, будь-яка заява в ЗМІ може стати причиною перевірки так само, як і безпосередня заява людини в міліцію. Тим часом, в прокуратурі не коментують, чи будуть реагувати на інцидент.  
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here