Home Місто Прокуратура вимагає надати дитячому гуртку танцю «Скайленд» приміщення у Малині

Прокуратура вимагає надати дитячому гуртку танцю «Скайленд» приміщення у Малині

148

Прокуратура Малинського району ініціює перед міською радою клопотання про надання на законних підставах приміщення дитячому ансамблю «Скайленд».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Прокуратура Малинського району офіційно звертається до Малинської міської ради з проханням посприяти у наданні іншого приміщення для дитячого ансамблю на законних підставах.

Господарським судом Житомирської області визнано недійсним договір оренди комунального майна – частини приміщення дитячого садочку, де проходили заняття ансамблю сучасного танцю «Скайленд». Оскільки Закон України «Про дошкільну освіту», зокрема, ст. 16, імперативно забороняє передачу в оренду приміщень дитячих дошкільних закладів.

Рішення суду підлягає виконанню.

Ситуація, що склалася – унеможливлення подальшого перебування дитячого танцювального ансамблю в орендованому приміщенні – викликала занепокоєння дітей, батьків та керівника колективу.

За таких обставин виникла необхідність забезпечити іншим приміщенням дитячий колектив «Скайленд».

У зв’язку з цим прокуратура Малинського району, захищаючи права кожної дитини та вважаючи за необхідне оперативно вирішити проблему із приміщенням для дитячого творчого колективу, офіційно звертається до Малинської міської ради посприяти у забезпеченні на законних підставах приміщенням  ансамблю сучасного танцю «Скайленд».

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here