Home Місто Прокуратура виявила порушень на 145 тисяч у лісовому господарстві

Прокуратура виявила порушень на 145 тисяч у лісовому господарстві

111

Прокуратурою області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч. 4 ст. 191 (привласнення майна у великих розмірах) КК України стосовно службової особи ДП «Словечанський лісгосп АПК» комунального агролісового господарського підприємства «Житомироблагроліс» обласної ради та приватного підприємця.

Головного інженера лісгоспу обвинувачено у тому, що попередньо змовившись із приватним підприємцем, упродовж 8 місяців вони завищували вартість наданих послуг із трелювання деревини. Унаслідок цього державному підприємству завдано збитків на суму 145,7 тис грн.

Прокуратурою області укладено з обвинуваченими угоди про визнання винуватості, які судом затверджено. Вироком суду службову особу позбавлено волі на 5 років з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями строком на 1 рік. На такий же строк засуджено і приватного підприємця, але з позбавленням права займатися підприємницькою діяльністю впродовж 1 року.

Оскільки у ході досудового розслідування завдані підприємству збитки відшкодовано у повному обсязі, на підставі ст. 75 (звільнення від відбування покарання з випробуванням) КК України засуджених звільнено від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком на 1,5 року.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here