Home Місто Путівка у «Супутник» коштуватиме майже 4 тис грн

Путівка у «Супутник» коштуватиме майже 4 тис грн

143

Виконавчий комітет міської ради прийняв комплексне рішення про організацію оздоровлення та відпочинку дітей міста Житомира у 2017 році.

Зокрема виконком розглянув порядок направлення дітей до Позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Супутник" Житомирської міської ради.

«Наші фахівці з 1 квітня приймають заяви на оздоровлення від громадян в Центрі надання адмінпослуг міської ради, які потім розподіляються між «Супутником» та оздоровчими закладами обласного рівня», – розповіла Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Члени виконкому запропонували інший підхід до визначення дітей, які отримають путівку.

«Є діти, які вже були в таборі «Супутник» декілька разів, а інші не були взагалі. Тому нам потрібно напрацювати підхід, коли діти, які ніколи не оздоровлювались в таборі, але батьки пізно подали заяву, мали можливіть потрапити в «Супутник», – переконував Руслан Годований, член виконкому.

Під час обговорення посадовці внесли низку змін до цього порядку. Крім того затвердили калькуляцію вартості одного ліжко/дня. Зокрема вартість одного ліжко/дня розрахували в сумі 189,92 грн. Якщо виходити із цих сум вартість путівки становить 3988,22 гривень.

«Якщо порівнювати вартість путівок в регіоні, то «Супутник» найбільш доступний табір. В обласних закладах вартість путівок складає 4-6 тисяч гривень», – наголосила Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Крім того у школах міста будуть організовані пришкільні табори з трьохразовим харчуванням з розрахунку 35 гривень за день.

«Для соціальних категорій дітей оплату за харчування 100% здійснюватиме міська рада. Для талановитих дітей діятиме формула 70% міська рада фінансує, а 30% батьки. А для тих дітей, які не потрапляють під Закон України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", працюватиме формула 90% платять батьки, а 10% міська рада», – повідомила Світлана Ковтуненко, заступник начальника управління освіти міської ради.

Як інформує прес-служба міськради, всього за сезон планують залучити до усіх форм оздоровлення та відпочинку більше 14 тисяч дітей.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here