Home Місто П’ятиповерхівка на Офіцерській перезимувала без даху

П’ятиповерхівка на Офіцерській перезимувала без даху

77

У Житомирі у 5-поверхівці на 90 квартир ще восени будівельники заходилися капітально ремонтувати діряву покрівлю, але тільки ще сильніше пошкодили стару і роботи припинили, — йдеться в сюжеті "ТСН.19:30".

У квартирах жити неможливо. Із стелі натікає стільки води, що уві сні можна захлинутися. Відра та миски від потопу не рятують. Люди змушені мовчки дивитися, як їхнє житло перетворюється на руїну.

Причина квартирного потопу – аварійний дах, а точніше, його ремонт. Новий дах у цьому будинку мав з’явитися ще у листопаді.

Нарешті, за 30 років люди дочекалися капітального ремонту дірявої покрівлі, але щойно роботи розпочали, як закінчилися гроші

Єдине, що встигли майстри — це набити свіжі дерев’яні крокви, бо ж дірявий плаский дах мали міняти. А ще – пошкодили стару покрівлю, що вона перетворилася на решето. Потім пішли геть.

На закиди людей, що гроші на їхній дах розікрали, чиновники пояснюють, що вони і досі знаходяться в держбюджеті.

Роботу, мовляв, почали, коли надійшов перший транш, а ні другого, ні третього так і не дочекалися. Мовляв, грошей чекають із дня на день.

Самі роботи триватимуть від сили два тижні. А мешканцям, які так довго терпіли, буде бонус — по тисячі а то й півтори грн компенсації за знищене водою майно.

Люди кажуть, що у них збитків уже на десятки тисяч. А про на ремонт на два тижні вони теж уже чули, але ще торік у листопаді.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here