Home Місто Радар помітить даїшників за півтора кілометра

Радар помітить даїшників за півтора кілометра

148

Столичні інтернет-магазини знизили ціни на радари-детектори. Найдешевший, китайський "Стар регуляр 2015" коштує 441 грн. Раніше пропонували від 700 грн.

Такий пристрій відстежує лазерні та радіопромені, що випромінюють радари ДАІ. Сигналом одразу повідомляє водія про стеження. Детектор кріплять присосками до лобового скла. Живиться від мережі авто. Дорожчі радари мають сонячні батареї.

— Купуючи радар, треба звертати увагу на діапазон дії пристрою, кут і відстань визначення радару, — розповідає продавець столичного магазину "Віатех" Дмитро Глуцький, 24 роки. — Наприклад, "Візир" працює в діапазоні К, визначає швидкість машини на відстані до 400 метрів, фотографує номер з 80 метрів. Тоді як найдешевші радари зреагують на його випромінення за 250–300 метрів. Тим, хто їздить на швидкості 160–180 кілометрів на годину, дешевий детектор не допоможе. Водій не встигне зменшити швидкість до зони дії радару ДАІ. Щоб пригальмувати до дозволеної швидкості, знадобиться щонайменше 70 метрів. Радари-детектори дозволені до використання в Україні. А от антирадари — заборонені. Бо вони посилають радіоперешкоди на радари автоінспекторів.

Найдорожчі детектори коштують до 4,5 тис. грн. Вони виявляють пристрої ДАІ на відстані до  1,5 км.

Gazeta.ua

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here