Головна Місто Регіоналка Герман закликає Житомирщину чинити опір будівництву сховища ядерних відходів у Чорнобильській...

Регіоналка Герман закликає Житомирщину чинити опір будівництву сховища ядерних відходів у Чорнобильській зоні

118
0

Кабінет міністрів України виділив земельну ділянку під будівництво сховища ядерних відходів у Чорнобильській зоні відчуження (Київська область) , повідомила народний депутат Ганна Герман (Партія регіонів), передає «Капітал».

«Уряд прийняв рішення таємно від народу, не оприлюднивши його, про відведення землі в Чорнобильській зоні на будівництво сховища ядерних відходів, які колись вивозилися з України до Росії. Є інформація про те, що туди будуть звозити ядерні відходи не лише з України», – йдеться в повідомленні прес-служби депутата .

На думку Герман, рішення є злочинним. Тому вона закликає Кабмін його скасувати, а жителів Київської, Житомирської та інших областей, прилеглих до Чорнобильської зони, надавати рішучий опір проти «будівництва кладовища для ядерних відходів».

Як повідомляв «Капітал», в лютому стало відомо, що закриття і консервація трьох блоків Чорнобильської атомної електростанції буде продовжуватися до 2028 року і обійдеться в 385 млн грн.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here