Home Місто Реконструкція скверу на Бердичівській у Житомирі. ФОТО

Реконструкція скверу на Бердичівській у Житомирі. ФОТО

117

Наприкінці осені 2016 року в Житомирі розпочалася реконструкція скверу по вул.В.Бердичівська біля памятника Тарасу Шевченку. Робітники встигли зняти старе асфальтне покриття, демонтувати лавки та інші конструкції і провести підготовчі роботи, а також розпочали укладку плитки.

На кілька місяців реконструкцію призупинили через погодні умови і з початку березня все відновили. Міський голова Сергій Сухомлин дав доручення закінчити реконструкцію до 9 березня, коли у місті розпочнуться заходи з нагоди 203-річчя від Дня народження Кобзаря, втім, уже зараз видно, що зробити це у визначені терміни не вдасться. Зокрема, проведуть тимчасові ремонтні роботи, а після урочистих подій ремонтні роботи скверу продовжаться.

Про це на брифінгу 7 березня повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Комісія визначила, що ґрунт ще не розмерзся: при таких умовах не можна у штатному режимі проводити повноцінну реконструкцію скверу. Було прийнято рішення провести тимчасовий благоустрій біля підходу до пам’ятника, щоб житомиряни змогли вшанувати пам’ять Тараса Шевченка», – повідомив Сергій Сухомлин.

Плитка буде перекладена після того, як пройде розмерзання ґрунту. Приблизно за місяць роботи з облаштуванню скверу біля пам’ятника Шевченку будуть завершені.

Роботи будуть виконані за рахунок підрядника, з міського бюджету гроші на попередні роботи виділені не будуть. Нагадаємо, що, крім плитки, у сквері планують облаштувати зовнішнє освітлення, якого не було раніше і відремонтувати малі архітектурні форми.

Вартість існуючої кошторисної документації на реконструкцію цього скверу складає 519 тис. 533 грн.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here