Home Місто Реконструкція скверу на Лятошинського: зрізані дерева обіцяють замінити на нові

Реконструкція скверу на Лятошинського: зрізані дерева обіцяють замінити на нові

121

Сьогодні, 28 серпня, відбулася виїзна нарада щодо реконструкції скверу на розі вулиць Лятошинського та Небесної Сотні. У нараді взяли участь підрядник, субпідрядники проекту, директор КП «Зеленбуд» Олександр Шевчук,  радник міського голови Олександр Черняхович, головний архітектор міста Юрій Безбородов, начальник управління комунального господарства міської ради Олександр Марцун, представники громадськості та ЗМІ.

Олександр Черняхович повідомив, що перша виїзна нарада щодо реконструкції скверу на розі вулиць Лятошинського та Небесної Сотні проводиться з метою обговорення основними виконавцями робіт по проекту пріоритетності виконуваних завдань. На першому етапі – демонтажні роботи, щоб підготувати майданчик для подальших робіт; далі – прокладка комунікаційних мереж. Усі комунікаційні мережі повністю будуть замінені на нові. Рекламні конструкції на даний час не заважають проведенню демонтажних робіт, але згодом і вони будуть демонтовані. Згідно із актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, демонтовано дерева, які перебувають в аварійному стані.

«Усі видалені дерева будуть замінені на нові», – наголосив Олександр Черняхович. Нові саджанці для реконструйованого скверу надасть Центр декоративних рослин «Єва» (м. Київ).

Нагадаємо, по процедурі «Прозоро» відбувся тендер щодо проведення робіт капітального ремонт скверу з елементами благоустрою та озеленення на розі вулиць Небесної Сотні і Лятошинського в місті Житомирі згідно результатів, якого право на реалізацію проекту отримала житомирська компанія «Арт Хаус».

Як повідомляють на сайті міськради, сквер відновлять за кошти державного бюджету без залучення приватних інвесторів. Загальна вартість проекту – 5,5 млн грн.

У сквері планують замінити асфальтове покриття тротуарною плиткою, висадити нові дерева, кущі та квіти, оновити лавки, встановити нове освітлення, облаштувати великий дитячий майданчик та забезпечити цей громадський простір камерами відеоспостереження. Проект капітального ремонту було розроблено з врахуванням сучасних вимог до озеленення, утримання територій та сучасних громадських просторів. В центрі буде майданчик для спілкування, а на бокових алеях зросте кількість місць для відпочинку. Крім того, у сквері замінять урни для сміття, облаштують велопарковки та з’явиться громадська вбиральня з облаштуванням доступу для маломобільних верств населення. Також це буде перший у Житомирі сквер зі штучним автоматизованим поливом. У сквері буде встановлено освітлення і відеонагляд, який буде підключено до системи «Безпечне місто.

Проект скверу на розі вулиць Лятошинського і Небесної Сотні презентували під час позачергового засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради 22 червня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here